//Hooldustöötaja erialal I koht

Hooldustöötaja erialal I koht

4.-5. aprillini 2017 toimusid Noore Meistri kutsevõistlused Pirital Eesti Näituste majas. Kaks võistluspäeva olid pikad ja pingelised ning seekord ei tohtinud võistluses osalejad ega ka õpetajad võrdse hindamise huvides  teiste võistlejate sooritust pealt vaadata.

Esimesel päeval olid individuaalsed ülesanded, millest esimene ülesanne hõlmas ergonoomikat, haigusi ja spetsiifilist hooldusprotseduuri.  Teine ülesanne oli kirjalik, milles pandi proovile teadmised ravimiõpetusest. Teisel võistluspäeval toimus praktiline ülesanne, kus vaadeldi meeskonnatöö oskust ja hooldusprotsessi sünkroonis sooritust. Meie õpilased olid mõlemad väga tublid juba seetõttu, et neil oli julgust end proovile panna ja lõppkokkuvõtteks tuua esikoht meie koolile! Õhtuks olime kõik kolm nii väsinud, nagu oleksime jooksnud maratoni, aga rõõm ja positiivsed emotsioonid varjutasid kõik! Meie võitja on Margit Hünnonen grupist HT16, kes tuli I kohale ja eriliseks tegi selle võidu veel see, et Margitil oli samal päeval ka väärikas juubel. Palju õnne, Margit!

Ma tänan meie õpetajaid Signe Kadastikku ja Tiia Kirssi ning kõiki teisi, kes julgustasid, toetasid ja juhendasid meie õpilasi Margit Hünnoneni ja Terje Marjapuud.
Soovin kõigile järgmistele võistlejatele ja korraldajatele jõudu ja edu!

Pille-Ruth Kukemilk
sotsiaaltöö lektor/ hooldustöötaja eriala koordinaator

HT

2018-06-11T17:13:18+00:00