//Kasutajatunnused LVRKK-s
Kasutajatunnused LVRKK-s 2018-09-13T09:26:12+00:00

Kasutajatunnused Lääne-Viru Rakenduskõrgkooli arvutisüsteemis

Õppeinfosüsteemis ÕIS, Moodles ja e-posti kasutamisel ning raamatukogus, arvutiklassides arvutitesse sisselogimisel kehtib ainult ÕISi kasutajatunnus ja parool. Esmakordselt saab ÕISi sisse logida ID-kaardiga, seejärel vaadake, mis on teie kasutajatunnus ja määrake salasõna.

Salasõna muutmine toimub ainult ÕISis. Salasõna peab olema vähemalt 8 märki pikk, ei tohi sisaldada täpitähti. Juhul kui kasutajatunnus ei toimi, siis kontrollige, mis on teie kasutajatunnus ÕISis, uuendage salasõna ja proovige uuesti. Probleemide korral arvutisüsteemi kasutamisel saatke e-kiri aadressile it(ät)lvrkk.ee. Kui probleem on ÕISi kasutajakontoga, siis aitab õppeteenistusest Anette Kalamees (anette.kalamees(ät)lvrkk.ee).

Õppijate kontaktandmed ÕISis

Kontrollige ja uuendage oma kontaktandmeid ÕIS’is. Vajalik on elukoht, telefon ja isiklik e-posti aadress. Õppetoetuste/stipendiumite taotlemiseks lisage ka oma isiklik arvelduskonto number.

Kooli e-postikontod õppijatele

Kõikidel õppijatel on kohustuslik kooli e-postikonto kasutamine, aadress on kujul ÕISi kasutajatunnus@edu.lvrkk.ee. E-posti saab lugeda aadressilt https://mail.lvrkk.ee. E-posti lugemiseks on kooli kodulehel link “E-post õppijatele“, kasutajatunnus on ÕISi kasutajatunnus ja parool.

Kooli e-postiaadressile saadame ametlikud teated ja samuti on see automaatselt õppija ametlikuks e-postiks ÕISis. Postikonto saab edasi suunata või häälestada oma postiprogrammis (juhend e-posti edasi saatmiseks).

E-post töötab ka kujul eesnimi.perenimi@edu.lvrkk.ee  – eesnimi ja perenimi on ilma täpitähtedeta, vastavalt:

ä  –  a
ö  –  o
õ  –  o
ü  –  u
š  –  s
ž  –  z
y –  y

Liitnimed Mari-Liis Perenimi on aadressis esimene eesnimi mari.perenimi@edu.lvrkk.ee