/Koostöö
Koostöö 2018-06-11T17:13:17+00:00

Koostöö

Jaga oma kogemust

Kui olete valmis rääkima ka teistele enda eduelamusest või soovite tutvustada oma organisatsiooni, siis ootame Teid kui praktikuid kõrgkooli loengut pidama ja kogemust jagama.

Telli rakendusuuring

Lääne-Viru Rakenduskõrgkool kaasab rakendusuuringute läbiviimisesse akadeemilist personali, üliõpilasi, struktuuriüksuste esindajaid ja huvigruppe. Meilt on võimalik oma ettevõttesse/asutusse tellida rakendusuuringut juhtimise, kaubanduse ja teeninduse, majandusarvestuse, ettevõtluse, infotehnoloogia ja sotsiaaltöö valdkonnast. Kui Te vajate abi rakendusuuringu läbiviimisel, siis oleme valmis Teiega oma pädevust jagama.

Leia oma organisatsioonile sobiv koolitus või nõustamisteenus

Lääne-Viru Rakenduskõrgkooli täiendus- ja ümberõppekeskus pakub erinevaid koolitusi ja nõustamisteenuseid ettevõtetele/asutustele. Teil on võimalik vastavalt meeskonna vajadustele tellida sisekoolitusi, nõustamist või saata töötajaid koolitustele. Keskuses on koolitusteks ja seminarideks sobivad ruumid, mida saate vajadusel kasutada.

Leia omale praktikant

Praktiliste erialade omandamisel tuleb õppijal läbida mitmeid praktikaid töökeskkonnas. Praktikakohtade leidmisel saavad tuge pakkuda ettevõtted ja asutused. Praktikante juhendades arendavad töötajad oma juhendamisoskust. Praktikandile kulutatud aeg võib olla investeering tulevikku. Temast võib saada Teie ettevõtte/asutuse töötaja. Äsja kooli lõpetanul on ajakohased teadmised ja praktika käigus omandatud oskused, mis sobivad just Teie meeskonnaga.

Leia omale töötaja

Kõrgkoolist võite leida enda meeskonda töötajaid, kel on olemas õpiharjumus ja nad on valmis kergelt vastu võtma uut infot. Õppijale võib pakkuda osalist tööaega või hooajalist tööd. Kindlasti võib kaaluda kaugtöö varianti. Õppija või äsjalõpetanu toob koolipingist endaga kaasa uusi teadmisi ja kaasaegseid vaatenurki, mis aitavad näha ettevõtet/asutust värskema pilguga.

Saada oma koostöösoov

Jaana Siik
☏ 329 5954
✍ jaana(ät)lvrkk.ee